"En büyük idealimiz; müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmeti etik değerler çerçevesinde sunabilmektir."

VİZYONUMUZ

Taşımacılık ve ulaşım hizmetlerinde; güvenilen, tercih edilen, sektörde mükemmeliyetçilik ilkesi ile hizmet sunarak saygın bir şirket olarak yerimizi almak.

MİSYONUMUZ

Etik ilkelerden asla taviz vermeden eğitimli kadromuz ile sektörde gelişmeleri takip eden; müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyeti odaklı, yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışı ile fark yaratacak hizmetleri sunarak ulaşım sektöründe marka değerine ulaşmak.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Personel Taşımacılığı sektöründe, YOLPLUS Aş. Olarak PR araştırmaları referans alınarak müşteri ilişkilerinde iletişimde devamlılık, etik kurallar, değişim ve gelişim yatırımları, iç ve dış müşteriler koruma politikaları, kalite yönetim sistemleri, taşımacılık belge yönetimlerine yatırımlar yaparak markada koruma ve devamlılık sağlamaktır. Marka koruması denilince müşteri odaklılığın esas alınması, ulaşım, iç hizmetler, müşteri hizmetleri, iş sağlığı ve güvenliğinin etkin olarak sağlanması ve ulaşım hizmeti süresince çevresel etkilerin en aza indirgenmesi adına önleyici ve iyileştirici yaklaşımlarda bulunan bir şirket olmayı hedef edinmektir.
    mbtxt : Object reference not set to an instance of an object.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Public member 'Rows' on type 'String' not found.

DEĞERLERİMİZ