Personel taşımacılığı sektöründe yer alan servis işletmeleri İstanbul ve Kocaeli illerinde en fazla toplu taşıma yapan sektör olarak yerini almaktadır. İstanbul ilinde 3.500 adet şirket Kocaeli ilinde 150 Şirket servis hizmetleri faaliyeti yürütürken, toplam 15.000 markaya 170.000 ulaşım aracı hizmet vermeye devam etmektedir. 

 
YOLPLUS A.Ş.; Müşteri odaklı yaklaşımlar, güvenilirlik yatırımları, sistem yatırımları ve eğitimli kadro yatırımları ile son yıllarda sektörün en güvenilir marka değeri oluşmuş şirketler arasında ilk 5 şirket ortalamasında yerini almıştır.   
Mutlak kalite ve güvenilirlik ilkesi ile hareket ederken, en çok marka değeri gören yatırımlarımız her zaman farkındalık sunan hizmetlere yatırım yapmak olmuştur.
 
Özellikle Gebze sanayi bölgeleri, Tuzla sanayi bölgeleri, Pendik ve Ümraniye sanayi bölgelerinde etkin hizmetler sunarak ulaşımda mükemmelliği sunmanın yanında, değişime ve gelişime ayak uydurarak mutlak sektörde üst sıralara doğru hızlı ilerlememiz devam etmektedir.
 
Yolplus A.Ş.’nin ilke edinmiş olduğu artı hizmetler sloganının detaylarını yeni markalara sunmaya, anlatmaya devam ediyoruz. Sizlerle birlikte ulaşımda mükemmeliyetçilik ve fark sunan adımlar atmaktan onur duyacağımızı ifade etmek istiyorum. 
Saygılarımla,
 
Alaattin YARICI
Genel Müdür