HİZMETLERİMİZ

Personel Taşımacılığı

Yolplus AŞ. Artı hizmetleri ile personel Taşımacılığı sektöründeki tecrübe ve güvenilirliğiyle personel taşımacılığının en önemli unsuru olan güveni ön plana çıkarmakla birlikte, taşımacılık yaptığımız tüm çözüm ortaklarımıza fark yaratacak projeler sunmaya devam etmektedir. Analitik düşünen, sorumluluk alan, vizyoner kadromuz ile personel taşımacılığında aldığı hızlı aksiyonlarla başarılar yakalayan, bu başarıları ile mutluluk bulan bir kadro ile sizlere hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Mutluluğumuzun sırrı, müşterimizi son derecede iyi dinlemek, dinlediklerimizi raporlamak ve raporlarımız üzerinde yeni stratejiler belirlemektir. Diğer taraftan aynı saygın dili oluşturmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı korumak ve mutlak çözüm odaklı çalışmak vazgeçilmez kurum kültürümüzü oluşturmuştur. Yolplus AŞ. İle yola devam etmenin ayrıcalığını ve sunduğu artı hizmetlerin avantajlarını yakalamanın heyecanını, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Okul ve Öğrenci Taşımacılığı

Servis araçlarımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İ.B.B) Ulaştırma ve Koordinasyon Merkezi (UKOME)’nin "OKUL SERVİS ARAÇLARI HİZMET YÖNERGESİ" nde belirtilen şartlara sahiptir.
Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımıza güvenliğini ön plana çıkaran çalışma sistemlerimiz ile sorunsuz ulaşımlarının konforunu yaşatacak tüm planlamalar etkin olarak şirketimizin konusunda eğitimli kadroları tarafından planlanmakta ve uygulanmaktadır.
 
İletişimin var gücü ile dünyamızda etkin olduğu ve birçok iletişim araçları ile desteklenmesine rağmen, günümüzün temel problemlerinden biri olan iletişimsizlik günümüzün en temel problemleri arasında yer almaktadır. Yolplus AŞ. ile artı hizmetler eğitimin ve gelişimin bilinci ile etkin iletişim dili, etkin raporlama ve planlama ile mutlak çözüm üreterek müşteriye yaklaşmakta ve müşteriyi son derecede bilgilendirmektedir.
Bu nedenle personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı sektöründe tüm bilgilere ve donanıma sahip olmak için siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sektörel eğitim hizmeti vermekteyiz.

ARAÇLARIMIZ

  • Minibüs araç filosu 16+1 ile 19+1 kişilik araçlardan oluşmaktadır. Personel taşımacılığında kullanılan minibüs Kocaeli bölgesinde "P", İstanbul bölgesinde "L" plakalı olup turizm ve kongre taşımacılığında kullanılan araçlar D2 yetki belgesine sahiptir.
  • 27+1 ve 31+1 kişilik üst segment midibüs filosu ile personel taşıma, öğrenci taşıma ve turizm-kongre taşımacılığında hizmet vermekteyiz. Tamamı en yeni model araçlar ile müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlıyoruz.
  • 46+1 ve 50+1 kişilik otobüs filosu ile personel taşımacılığında yolcuların en üst düzey konfor ve güvenlik şartlarını sağlar. Araç içi kesintisiz uydu yayını, wi-fi internet sistemi, günlük gazete ve dergi sunumu ile yolda geçirilen zamanı keyifli hale getirirken taşıdığı personelin iş yerlerine ulaşmadan günlük hayata hazır olmalarını hedefler.