Okul ve Öğrenci Taşımacılığı

Servis araçlarımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İ.B.B) Ulaştırma ve Koordinasyon Merkezi (UKOME)’nin "OKUL SERVİS ARAÇLARI HİZMET YÖNERGESİ" nde belirtilen şartlara sahiptir.
Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımıza güvenliğini ön plana çıkaran çalışma sistemlerimiz ile sorunsuz ulaşımlarının konforunu yaşatacak tüm planlamalar etkin olarak şirketimizin konusunda eğitimli kadroları tarafından planlanmakta ve uygulanmaktadır.
 
İletişimin var gücü ile dünyamızda etkin olduğu ve birçok iletişim araçları ile desteklenmesine rağmen, günümüzün temel problemlerinden biri olan iletişimsizlik günümüzün en temel problemleri arasında yer almaktadır. Yolplus AŞ. ile artı hizmetler eğitimin ve gelişimin bilinci ile etkin iletişim dili, etkin raporlama ve planlama ile mutlak çözüm üreterek müşteriye yaklaşmakta ve müşteriyi son derecede bilgilendirmektedir.
Bu nedenle personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı sektöründe tüm bilgilere ve donanıma sahip olmak için siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sektörel eğitim hizmeti vermekteyiz.